تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

تقلب در امتحانات و چند ترفند جالب برای دانش آموزان!

تقلب در امتحانات

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شیوه های اولیه در یادگیری تقلب در امتحانات:

دست‌هایی که عرق کرده، چهره رنگ پریده و قلبی که هر لحظه امکان دارد از حلقتان بیرون بیاید، این موارد همه نشانه عدم تسلط به مطالب امتحانی و تقلب کردن است. ولی شما حتی اگر خونسرد ترین فرد نیز باشید باز هم امکان دارد در هنگام تقلب کردن توسط مراقب گیر بیفتید. علاوه بر این امروزه تمام راه و روش های تقلب کردن لو رفته و دیگر شخصی نمی تواند بدون این که کسی در سالن متوجه تقلب کردن او شود تقلب کند. از جمله روش هایی که امکان دارد شما هنگام تقلب کردن لو بروید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شیوه استفاده از ماشين حساب

تقلب در امتحانات در قدم اول براي مبتدی ها روش ماشين حساب می باشد که سال های زیادی است استفاده می شود و معمولا دانش آموز را به دردسر می اندازد. سوال این است که به چه شکل اين امر ميتواند موثر باشد؟ در کل ماشين حساب يک دستگاه ساده براي محاسبه اعداد می باشد که دانش آموزان استفاده های دیگری هم از آن می کنند. مثلا ميتوان با نوشتن بر پشت آن فضايی را ايجاد كرد كه بتوانيم آن را بخوانيم. همچنین شما بايد در زمان تقلب در امتحان حواستان به مراقب باشد. نكته قابل توجه اين است كه در امتحانات رياضی از ماشین حساب استفاده نکنید. كه اين امر موجب تقلب است و مراقب امتحان به سرعت متوجه آن ميشود.

تقلب در امتحان
تقلب در امتحان

راه دوم روش رولی

دومين شیوه خیلی قدیمی و چیپ تقلب در امتحانات روش تقل رولی است، دانش آموزان زرنگ ما در این شیوه ابتدا بايد يک پيراهن آستين بلند داشته باشند. شما میتوانید به كمک يک سنجاق كش را به كاغذ تقلب بچسبانيد. و آن را در زمانی كه مراقلب امتحان حضور ندارد برداريد و نگاه بيندازيد. در صورت تهديد كاغذ را رها كنيد كه به كمک كش پوشانده شود.

تقلب به روش مداد بازيافتی

روش سوم در رابطه با تقلب در امتحانات، از شیوه هاي مورد علاقه بعضی از دانش آموزان متقلب و دانشجويان عزیز تنبل می باشد که در ابتدا باید پوست مداد را بكنيد و با لاك غلط گير تمام برجستگی هاي آن را با آن پر كنيد و بر روي آن جواب هايتان را بنويسيد. سپس باید بتوانيد با مداد آن را به قدری سياه كنيد كه شلوغ به نظر برسد. سپس در زمانی كه ميخواهيد تقلب كنيد آن را پاک می كنيد و می بینید که بله مراقب بالای سر شما ایستاده است 🙂 .

تقلب خط كشی

راه چهارم همان طور كه از اسم آن پیداست ، با استفاده از خط كش انجام می شود. در ابتدا بايد همه مطالب خود را با مداد بر روی خط كشي كه رنگ تیره ای دارد بنويسيد. سپس به بهانه خط كش می توانید تقلب كنيد که بدون شک توسط مراقب گیر میفتید مخصوصا اگر که سر امتحان زبان خارجی و املا بخواهید از این روش استفاده کنید.

گروه تبهکاران متقلب

در اين شیوه از تقلب بايد جمعی از دانش آموزان با یک دیگر هماهنگ باشند. اين شیوه به این صورت می باشد که هنگامی که مراقب كنار شما است و مزاحم كار شما ميشود با افرادی كه از قبل هماهنگ شده ايد با سرفه به آنها پيامی را ميرسانيد كه سوالات نادرست و نامفهوم از مراقب بیچاره بپرسند. در این صورت مراقب ديگر حواسش به شما نیست و شما می توانید با خيالی آسوده به كار خود برسيد. ( یعنی هیچ تیم فوتبالی هم نمیتونه اینجوری هماهنگ کار کنه )

تقلب با جامدادی

از جامدادی خود غافل نشوید این کیف کوچک یکی از اساسی ترین وسایل در هر امتحانی است. این ابزار از هر رفیق و هم کلاسی بیشتر به کار شما می‌آید. هر چیزی که در زمان امتحان لازم دارید را بر روی کاغذ بنویسید و محموله را داخل جامدادی خود جاسازی کنید. فقط تا میتونید پرش کنید که سر امتحان هیچی کم نیازین. مثلا میتونین کل کتاب درسی رو توش بچلونین.

استفاده از آستین لباس

بسیاری از افراد کاغذ تقلب امتحان خود را در بین تای آستین پیراهن یا پارچه ی شلوار خود جاسازی میکنند که ابدا روش خوبی برای جاسازی محموله نیست ولی شما حتما انجامش بدین تا مراقب از خجالتتون در بیاد.

استفاده از خودکار تقلب

افرادی که برای اولین بار خودکار‌های «رولی» را جهت تبلیغات وارد بازار کردند. هیچ گاه به ذهنشان هم خطور نمی کرد که در زمان کمی این محصول تغییر کاربرد داده و با اسم جدید «خودکار تقلب» پر فروش ترین و پر استفاده ترین کالای فروشگاه های لوازم التحریر شود. بنابر این این روش نیز جز رایج ترین روش ها به حساب می آید. تنها کافی است که به شهر کتاب محل زندگیتان رجوع کنید.

تقلب در امتحانات
تقلب در امتحانات

روش مقنعه ای

لازم به ذکر نیست که این شیوه، شیوه ای منحصر به فرد برای دختران است و خوشبختانه آقا پسرهای باهوش نمی توانند از این روش استفاده کنند. بسیاری از دختر‌ها برگه تقلب خود را بین تای مقنعه به آسانی مخفی می کنند. سپس با هر مرتبه مرتب کردن مقنعه نگاه مختصری نیز صرفا جهت یادآوری به نوشته های داخل برگه می اندازند. ( الان شما آقایون یک هیچ عقب افتادین از خانوم ها)

تقلب با دستمال کاغذی

تقلب با دستمال کاغذی، اطلاعات لازم را بر روی دستمال کاغذی به صورت جداگانه می نویسند. سپس دستمال کاغذی ها را تا کرده و مانند حالت اولیه داخل جعبه قرار می دهند. هیچ مراقبی به بسته های دستمال کاغذی روی میز شما شک نمی کند. با این روش شما می توانید به یک سلاح تقلب فوق العاده مجهز شوید فقط حواستان باشد به مراقب دستمال کاغذی تعارف نکیند 🙂 .

 

تقل با تلفن

یک فرد کاربلد و آموزش دیده را قبل از امتحان پیدا کرده سپس در سالن امتحان زمانی که حواس مراقب نبود با گوشی موبایل با شخص مورد نظر تماس بگیرید. سوال‌ها را به آرامی برایش بخوانید او نیز زحمت میکشد و پاسخ ها را برای شما بازگو میکند. این شیوه تقلب در امتحان مناسب دروس حفظی میباشد. هندزفری سالم و قوی یکی از ابزارهای مورد نیاز این روش تقلب در امتحان میباشد. و یه اعصاب فولادی و دل شیر که از مراقب و عواقبش نترسی

روش روزنامه دیواری

در امتحاناتی که در راه رو های مدرسه برگزار می گردد و تابلوی اعلانات در آن نزدیکی ها وجود دارد، تمام موارد لازم را بر روی تابلو راه رو یا کلاس نصب میکنیم. خیالتان هم آسوده است که در بین آن همه برگه کسی به برگه اضافی مهم شما توجهی نخواهد داشت. ( خدایش این دیگه خلی خلاقانه بود ها)

روش چرک نویس

تنبل های کلاس معمولا یک صفحه شلوغ و پر از خط و خطوط و خط خوردگی انتخاب می کنند. سپس تمام فرمول های مورد نیاز را بدون نظم و شلوغ بر روی آن برگه می‌نویسند. به شکلی که هنگامی که وسط جلسه امتحان شما برگه را بیرون آورند تفاوتی با بقیه چرک نویس ها نداشته باشد.

تقلب پاک کنی

پاک کن های نرم و بزرگ مورد خوبی برای تقلب های دو نفره می باشند. هر اطلاعاتی را که لازم دارید بر روی این پاک کن های دوست داشتنی بنویسید. سپس این پاک کن ها را در اختیار بغل دستی بیچاره خود قرار دهید. با یک حرکت دست به راحتی نوشته ها پاک می شود. در این صورت بغل دستی شما می تواند پاسخ پرسش بعدی را به همین صورت به شما منتقل کند.

تقلب در امتحانات
تقلب در امتحانات

روش غیر مستقیم تقلب در امتحانات

برگه ی امتحان را تحویل می دهید و از سر جلسه بیرون می‌آیند. در حالی که هنوز دوستانشان درون کلاس و مشغول امتحان هستند. با صدایی بلند با دیگر هم کلاسی ها که از سر جلسه امتحان بیرون آمده پاسخ ها را بررسی می کنند. به صورتی که انگار اصلا حواسشان نیست که دیگر دانش آموزان در حال امتحان دادن و تقلب کردن هستند.

روش تغییر مسیر

افرادی که بر روی میز‌های آخر کلاس می نشینند از قبل با میز‌های جلویی هماهنگ میکنند. اگر مراقب زمان زیادی در کنار نیمکتشان ایستاد با چند سرفه به بقیه علامت می دهند تا با پرسیدن سوال های بدون ربط و وقت گیر مسیر حرکت مراقب را تغییر دهند تا بتوانند به وظیفه مهم خود یعنی تقلبشان برسند.

همه روش هایی كه درباره یادگیری تقلب گفته شد برای اشخاص مبتدی، تنبل و شیوه های مبتدی است. و همان طور که قبلا بیان کردیم هیچ کدام از این روش ها کاربردی ندارد و دارای خطر و ریسک زیادی است. پس بهتر است که شما از این روش ها استفاده نکنید و خود را به دردسر نیاندازید.

شما به راحتی می توانید از مشاوران تحصیلی ما در تمامی زمینه های تحصیلی و آموزشی مشورت بگیرید و از تجربیات این مشاوران در زمینه های مختلف استفاده کنید.

منبع

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟