تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

بازگشایی مدارس نیاز به مجوز کارگروه سلامت دارد

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در کمیته بهداشتی بازگشایی مدارس شهر تهران تاکید کرد:

دوشنبه 12 مهر 1400 – 08:18

عبدالرضا فولادوند

تهران(به نقل از پانا) – مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در کمیته بهداشتی بازگشایی مدارس شهر تهران تاکید کرد مدارس حق فعالیت ندارند مگر این که مجوز مکتوب از اداره کل آموزش و پرورش داشته باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، دومین جلسه کمیته بهداشتی بازگشایی مدارس شهر تهران با موضوع الگوی فعالیت آموزشی و تربیتی مدارس در شرایط شیوع بیماری کووید 19 برگزار شد.

عبدالرضا فولادوند در دومین جلسه کمیته بهداشتی بازگشایی مدارس شهر تهران با اشاره به بازگشایی مدارس اظهار کرد: بازگشایی مدارس شهر تهران با سایر استان ها متفاوت است، زیرا بیشترین تراکم را در کشور در شهر تهران داریم و بیشترین ترددها در کوچه‌های منتهی به مدارس را در شهر تهران شاهد هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه مدارس حق فعالیت ندارند مگر این که مجوز مکتوب از اداره داشته باشند، افزود: می بایست با مساعد کردن زیرساخت ها و آمادگی کامل به سوی بازگشایی آرام و تدریجی قدم برداریم و نسبت به اجرای دقیق دستورالعمل ها تحت عنوان مراقبت و کنترل کرونا ویروس معروف به ۰۶ و دستورالعمل الگوی فعالیت بازگشایی پیش برویم.

وی افزود: با هدایت و حمایت مدیران مناطق؛ مدارس باید فرم های خودارزیابی را تکمیل و وارد سامانه کرده باشند و به نوعی کارگروه سلامت منطقه بررسی درخواست های بازگشایی را پیگیری و مجوز لازم را صادر کند.

فولادوند ادامه داد: کمیته بهداشت و سلامت در مدرسه باید مقدمات بازگشایی و انتخاب الگوی فعالیت را انتخاب کند و ضمن مکاتبه با منطقه و کارگروه سلامت مجوز فعالیت داشته باشد و این برنامه ها باید ادامه یابد تا به همه مدارس مجوز داده شود و این روند تا بازگشایی کامل، آرام و تدریجی مدارس به پیش برود.

دانش گذار هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟