تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

دریافت تاییدیه wes کانادا

در صورتی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید و یا در پی دریافت یک شغل معتبر هستید، سازمان WES کانادا، ارزشیابی مدارک تحصیلی شما را برای صدور یک گواهی بین المللی انجام می‌دهد.

با داشتن این تاییده شما می توانید در کالج های کانادا و سایر دانشگاه های خصوصی و دولتی مشغول به ادامه تحصیل شوید.

برای آشنایی شما با روند قانونی دریافت تاییده از WES، دانش گذار در این مقاله کلیه مواردی را که نیاز است درباره وس کانادا بدانید تشریح کرده است. همچنین جهت کمک به هموطنان عزیزی که قصد مهاجرت دارند و فرصت کافی برای پیگری دریافت تاییده وس را ندارند، کلیه موارد مرتبط با دریافت تاییده وس توسط کارشناسان دانش گذار انجام می گردد.

فهرست محتوا
دریافت تاییدیه wes کانادا

معرفی سازمان wes

WES مخفف عبارت World Education Service به معنی خدمات آموزش جهانی است. این سازمان عام المنفعه، یک شرکت غیر انتفاعی است که در جهت ایجاد فرصت های برابر آموزشی برای پناهندگان، مهاجران و دانشجویان بین المللی در سال 1974 میلادی تاسیس شده.

این موسسه مردم نهاد در طی این سالها تغییرات چشمگیری در روند سرعت بخشیدن به فرایند معادل سازی مدارک علمی در کانادا و آمریکا نموده است.

اهدافی که وس دنبال می کند در شعار آنها خلاصه شده است :

Everyone is able to put their education, experience, and skills to work anywhere in the world.
همه می توانند تحصیلات، تجربه و مهارت های خود را برای کار در هر نقطه از جهان به کار گیرند.

همچنین سازمان وس چشم انداز خود را نیز بدین صورت معرفی می نماید:

We help people learn, work, and thrive in new places. We help society recognize the value of people’s education and experience.

ما به مردم کمک می کنیم در مکان های جدید یاد بگیرند، کار کنند و به دنبال پیشرفت باشند. ما به جوامع کمک می کنیم تا دانش و تجربه افراد را اعتبار سنجی کنند.

تاییدیه wes چیست؟

در کشور کانادا بعضی از موسسات آموزشی، دانشگاه ها و یا شرکت ها؛ از افراد جویای کار و دانشجویان درخواست مدرک تحصیلی می نمایند که این مدارک تحصیلی لزوماً باید با مدارک کشور کانادا معادل سازی شده باشد. همچنین این نکته برای اشخاصی که با ویزاهای نیروی متخصص یا Federal Skilled Worker به کانادا مهاجرت می کنند نیز وجود دارد.

بنابراین یکی از شیوه های مهاجرت به کانادا، دریافت تاییدیه سازمان WES یا سازمان ارزیابی مدارک تحصیلی کانادا (که مخفف عبارت World Education Service است) می باشد. 

در حقیقت موسسه wes کانادا مدارک تحصیلی و دانشگاهی شما را از هر کشوری که باشید، معادل سازی و تایید می نماید تا شما به راحتی در کشور کانادا، به ادامه تحصیل بپردازید و یا شغل دلخواه خود را پیدا نموده و مشغول به کار شوید.

به طور معمول مدارک مورد تایید سازمان WES کانادا، تا حدود زیادی معتبر هست و افراد با دریافت این تاییدیه توانایی این را دارند که در هر مجموعه و سازمان دلخواه، مشغول به کار شوند و یا در دانشگاه و دانشکده های معتبر ادامه تحصیل دهند.
هنگام درخواست ویزای کار یا اسکیل ورکر Skilled Worker برخی از شرکت ها در ایالات متحده یا کانادا، ممکن است از شما خواسته شود که نمرات خود را استاندارد کنید. اگر برای PR کانادایی از طریق اکسپرس اینتری درخواست می دهید، قطعاً از شما خواسته می شود که ECA را ارائه دهید. بنابراین، از آنجایی که WES قابل اعتمادترین ارزیابی کننده در آمریکای شمالی است، به انتخاب اول همه دانشگاه ها، مراکز آموزشی و شرکت های خصوصی و دولتی گردیده است.
WES هنگام ارزیابی مدارک یک دانش آموز، دستاوردهای تحصیلی آنها را با معیارهای موجود در ایالات متحده یا کانادا مقایسه می کند. مدارس، آژانس‌های صدور مجوز، کارفرمایان یا کارمندان اداره مهاجرت به لطف این تاییده می‌توانند کیفیت نمرات و شرایط آموزشی که شما طی نموده اید را بهتر درک کرده و با سیستم آموزشی کانادا مقایسه کنند.

گزارش WES به صورت خلاصه شامل موارد زیر می شود:

 1. صحت مدارک تحصیلی شما را تایید می کند.
 2. مدارک خود را مشخص کرده و ارائه دهید.
 3. ممکن است دارای میانگین نمرات معادل (GPA) باشد.
 4. اطمینان حاصل کنید که صحت اسناد ارزیابی شده است.

فایده داشتن تاییده WES چیست؟

در کشور کانادا موسسات کاریابی و یا شرکت ها، از افراد جویای کار درخواست مدرک تحصیلی می نمایند، که این مدارک تحصیلی لزوما باید با مدارک کشور کانادا معادل سازی شده باشد. همچنین این نکته برای اشخاصی که با ویزاهای نیروی متخصص (Federal Skilled Worker) به کانادا مهاجرت می کنند نیز وجود دارد.

 • تأیید اعتبار دانشگاه ها و مراکز آموزشی صادر کننده مدرک تحصیلی.
 • شناسایی و مهر اعتبار بر تخصص های شما.
 • معادل نمودن سیستم نمرده دهی و معدل دانشگاه های ایران مطابق با کالج ها و مراکز آموزشی کانادا.
 • مهر تایید بر اصالت اسناد مرتبط با تحصیلی که در ایران به درست آورده ایم.

انواع سرویس ها و خدمات wes

سازمان وس در جهت رفع مشکلات دانشجویان خدمات متنوعی ارائه می دهد که شامل موارد زیر می باشند :

 • تاییده آموزشی Education
 • مجوز یا گواهی نامه حرفه ای Professional License or Certification
 • تاییده استخدام Employment
 • تاییده شرایط تحصیلی برای مهاجرت Immigration

انواع تاییده WES

WES سه نوع مختلف ارزیابی و صدور تاییده دارد که شامل:

 1. سند به سند (DxD): این مدل ارزیابی شامل یک نمای کلی از سوابق تحصیلی شما، از جمله نام شما، نام دانشگاهی که در آن تحصیل کرده‌اید، سالی که فارغ‌التحصیل شده‌اید و رشته تحصیلی اصلی شما است. همچنین معادل هر مدرک در ایالات متحده و کانادا را به شما می دهد.
 2. ارزشیابی دوره به دوره (CxC) : این ارزشیابی شامل فهرستی از تمام دوره های بعد از متوسطه، و مقایسه با مدارک مرتبط آنها در معادل های سیستم نمره ایالات متحده/کانادا، و تمام اطلاعات ارزیابی سند به سند است.

3. ارزیابی برای Educational Credential Assessment ) ECA for IRCC Canada  CPA ) :  داوطلبانی که در آزمون حسابدار رسمی شرکت می کنند، به ضرورت داشتن این ارزیابی واقف هستند.

 

پیش نیاز ها و شرایط لازم برای دریافت تاییدیه WES

سازمان وس هم مانند دیگر موسسه ها دارای شرایط اختصاصی خودش برای صدور تاییده می باشد. اما از مهمترین مواردی که به عنوان پیش نیاز باید درنظر داشته باشید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن یک مدرک تحصیلی معتبر از دانشگاه های دولتی و یا غیر انتفاعی در ایران ( گواهی موقت نیز مورد تایید است)
 • دریافت ریز نمرات از دانشگاهی که در آن فارغ التحصیل شده اید ( ریز نمرات باید برابر اصل شده باشد و در بسته های مخصوص به همراه نسخه ترجمه انگلیسی به این سازمان ارسال شود)
 • داشتن ترجمه رسمی از مدارک تحصیلی
 • مهر و امضاء دادگستری و وزارت امور خارجه بر روی مدارک دانشگاهی و ترجمه رسمی آنها
 • داشتن حساب کاربری در وب سایت wes
 • داشتن ویزا کارت یا مستر کارت برای پرداخت هزینه های ثبت نام

مدارک تحصیلی مورد تایید سیستم ارزشیابی در سازمان WES ، توسط بیشتر از 2,500 سازمان آموزشی و دولتی در کل کانادا و همچنین آمریکا به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این سازمان وس کانادا به وسیله متخصصین خود مقالات بسیاری را در رابطه با طیف گسترده ای از موضوعات در زمینه شغل و تحصیل در کشورهای ایالات متحده آمریکا و کانادا منتشر نموده است که می تواند راهنمای جامعی برای متقاضیان این حوزه به حساب آید.

این مجموعه با تاسیس نمودن WES Global Talent Bridge از سازمان های آموزشی متنوع حمایت می نماید و در جهت رسیدن به هدف های خود که شناسایی و به کارگیری قابلیت ها و استعدادهای اشخاص تحصیل کرده و کارآزموده است با مجموعه های آموزشی ، شرکتهای مهاجرتی و … همکاری دارد.

در حال حاضر با نگرش به اعتبار بین المللی و جهانی سازمان WES تعداد زیادی از کشورهای جهان به جهت ارائه اقامت تحصیلی و ارائه ویزای شغلی به مدارک مورد تائید سازمان WES استناد می نمایند. به این شکل که یکی از مدارک لازم و حتمی جهت تقاضای ویزای تحصیلی کانادا و اقامت شغلی این کشور، دریافت مدرک ارزیابی WES می باشد. با نگرش به تاثیرات ویژه ی کسب مدرک ارزیابی و تائیدیه سازمان WES بر روی فرآیند دریافت هر نوع پذیرش شامل اقامت تحصیلی، شغلی یا کاری، دریافت مدارک و گواهینامه سازمان WES به همه متقاضیان مهاجرت به کانادا به شدت توصیه می گردد.

 

راهنمای ثبت نام در WES کانادا

دریافت تاییده از wes کار چندان دشواری نیست، هر شخص با داشتن پیش نیازهایی که قبل تر عنوان شد میتواند با با مراجعه به سایت وس و طی مراحل ثبت نام مطالق راهنما که در ادامه تشریح می گردد جهت دریافت تاییدیه سازمان WES اقدام نماید.

پیش از هر چیز لازم است که در سایت WES یک اکانت شخصی برای خودمان بسازیم. و بعد کشور آمریکا یا کانادا را انتخاب نماییم. سپس معلوماتی در رابطه با شیوه و مراحل ارزیابی و معادلسازی مدارک مورد نظر را مشاهده می نماییم. تمامی این مدارک مورد نیاز را باید از قبل فراهم کرده باشید و بعد با دقت آن ها را بررسی کنید. موسسه دانش گذار که یکی از بهترین کارگزاران در حوزه وس می باشد، شما را در تمامی این مراحل یاری خواهد نمود. حتی در شرایطی که مدارک تحصیلی شما ناقص باشد نیز راهکار های مناسبی را در جهت رفاه حال هم وطنان تدارک دیده ایم.

مرحله 1: دریافت نمودن فرم ثبت نام

هر زمانی که اکانت شخصی شما ساخته شد و اطلاعات شما تکمیل شد، باید مدارک خود را برای سازمان وس ارسال نمایید. این مدارک توسط این سازمان بررسی می شود تا مشاهده شود که آیا این مدارک به طور کامل ارسال شده است. و یا اینکه هزینه خدمات را پرداخت کرده اید یا خیر.

مراحل بعدی جهت دریافت تاییدیه wes کانادا:

 1. اطلاعات شخصی و نمرات را پر کنید.
 2. تمام مدارک مورد نیاز را بارگذاری و ارسال کنید.
 3. پرداخت آنلاین از طریق ویزا و مسترکارت
 4. یک شماره مرجع هفت رقمی (شماره مرجع) دریافت کنید.

مرحله 2: تایید مدارک در سازمان WES کانادا

ارسال درست و کامل اسناد و مدارک در روند ارزشیابی WES اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که سازمان وس کانادا آگاهی یابد که شما مدارکتان را ناقص بارگزاری کرده اید، ارزیابی سازمان نیز به تاخیر می افتد. در صورتی که هر کدام از مدارک و اسناد شما ناقص باشد، سازمان WES کانادا سریعا از شما درخواست مدارک می کند. و اسناد و مدارک مورد نیاز را از شما تقاضا می نماید. اسناد شما تا هر زمان که بهطور کامل ارسال نشود، به صورت تعلیق در می آیند تا مدارک و اسناد مورد نیاز به این سازمان ارسال شود.

در صورتی که موفق به دریافت تاییدیه WES کانادا شدید، کپی تمام مدارک شما را برای موسسه هایی که برای آن تقاضا داده اید، ارسال می کنند. و سازمان شما را از این مسئله آگاه می نمایند. همه مدارک و اسناد شما در آن محل باقی می ماند تا زمانی که موسسه WES کانادا از سازمان مورد نظر پاسخی کتبی دریافت نمایند.

هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی WES در این سازمان به سبب پکیج های متفاوتی که ارائه می نماید مختلف است. و تا زمانی که پروفایل تان را تکمیل نکنید از قیمت ها و پرداخت هزینه WES اطلاع پیدا نمی کنید. ولی در هر صورت می توان با مراجعه به قسمت هزینه ارزیابی مدرک WES در سایت رسمی این سازمان یک سری اطلاعات به دست آورد.

مرحله 3: تسویه حساب مالی با دانشگاه و آزادسازی مدرک تحصیلی

افرادی که از دانشگاه های دولتی فارغ التحصیل شده اند و از آموزش به اصطلاح رایگان استفاده کرده اند، می توانند از طرق مختلف از جمله پرداخت نقدی، ارائه گواهی عدم توانایی در کار، ارائه سوابق بیمه ای برای رفع تعهد انصراف دهند. پس از تکمیل مشخصات و ارسال مدارک برای دریافت تاییدیه WES کانادا، پرونده متقاضی برای اطمینان از تکمیل و پرداخت هزینه بررسی می شود.

مرحله 4: تهیه ریزنمرات و پایان نامه تحصیلی

هنگام دریافت دانشنامه و ریز نمرات، بهتر است از کارکنان دانشگاه در این مورد سوال کنید تا مطمئن شوید که آیا مدارک نهایی و قابل ترجمه است یا خیر. چون بعضی از دانشگاه ها فقط کارنامه دارند که معمولا قابل ترجمه نیستند.

در برخی از دانشگاه ها از جمله دانشگاه تهران، ریز نمرات یا دایره المعارف های رسمی به زبان انگلیسی منتشر می شود. در این صورت کار متقاضی راحت می شود و دیگر نیازی به تایید وزارت علوم یا ترجمه مدارک نخواهد داشت.

اگر مستندات ناقص باشد، تأخیر در ارزیابی قابل توجه است. اگر فایل ناقص باشد، سازمان WES کانادا فایل و اطلاعات لازم را از شما می خواهد. پرونده تا تکمیل مدارک متوقف خواهد شد.

علاوه بر این، در این مرحله به تأیید ریز نمرات و دانشنامه توسط وزارت امور داخله یا سازمان های مرکزی ذیربط نیاز دارید. بسته به اینکه در کدام دانشگاه تحصیل کرده اید، وزارت علوم، مدارک شما باید توسط وزارت آموزش و پرورش یا هیات مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تایید شود.

مرحله 5: ترجمه مدارک برای دریافت تاییدیه wes کانادا

در این مرحله به یک مرکز ترجمه رسمی بروید و دایره المعارف و رونوشت ها را ترجمه کنید. باید ترجمه رسمی مدارک شامل سوابق تحصیلی و ریز نمرات انجام شود.

مرحله 6: ارسال مدارک تحصیلی و دانشگاه

در این مرحله متقاضی می بایست با دانشگاه (یا سازمان مرکزی دانشگاه) برای دریافت کپی از ریز نمرات مهر و موم شده، یک نسخه از دانشنامه، یک نسخه از ترجمه دانشنامه و یک ترجمه از ریز نمرات، تماس بگیرد.

سازمان WES کانادا
دریافت تاییدیه WES کانادا

 

هزینه های ارزشیابی wes

هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی WES در این سازمان به سبب پکیج های متفاوتی که ارائه می نماید مختلف است. در این زمینه هزینه های جانبی نیز وجود دارند، و تا زمانی که پروفایل تان را تکمیل نکنید از قیمت ها و پرداخت هزینه WES اطلاع پیدا نمی کنید. ولی در هر صورت می توان با مراجعه به قسمت هزینه ارزیابی مدرک WES در سایت رسمی این سازمان یک سری اطلاعات به دست آورد که در ادامه به صورت خلاصه بیان می گردد.

خدمات ارزش یابی دوره به دوره ( این بسته پیشنهاد اصلی وس می باشد)

WES BasicWES ICAP (توصیه می شود)نوع خدمات
خیربلهرونوشت های تایید شده ذخیره شده و به موسسات ارسال می شود
بلهبلهارزیابی اسناد رسمی
بلهبلهلیست تمام دروس تکمیل شده در سطح پس از متوسطه
  اعتبار ترم کانادا و نمره معادل برای هر دوره
  معدل کانادایی (GPA) در مقیاس 4.0
$230 دلار کانادا$269 دلار کاناداهزینه خدمات پایه
330$ دلار کاناد369$ دلار کانادانجام سریع و یک روزه

ارزشیابی مدرک به مدرک

 

پلن پایهWES ICAPخدمات
خیربلهرونوشت های تایید شده ذخیره شده و به موسسات ارسال می شود
بلهبلهارزیابی اسناد رسمی
$126 دلار کاناد$165 دلار کاناداهزینه خدمات پایه
226$ دلار کاناد265$ دلار کاناداانجام سریع و یک رزوه

وس دارای هزینه های جانبی نیز می باشد، به طورمثال در صورتی که متقاضیان برای دریافت این مدارک عجله داشته باشند، با پرداخت 100 دلار بیشتر می توانند روند ارزشیابی مدارک خود را به صورت قانونی جلو بیاندازند و یک روزه پاسخ ارزشیابی خود را دریافت نماید. این خدمات فوری در طول 3 روز به متقاضیان ارائه می شوند. به این ترتیب از به هدر رفتن زمان متقاضیان پیشگیری خواهد شد. همچنین در صورتی که 200 دلار اضافه تر پرداخت کنید، فرایند ارزشیابی در عرض یک روز انجام خواهد شد.

در حالی که با استفاده از دومی، می توانید گزارش ارزیابی شده را ذخیره کرده و رسماً به دانشگاه های انتخابی خود ارسال کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی را جزئیات کامل هزینه های این سازمان به این مقاله مراجعه کنید :

هزینه های وس چقدر است

و به معنی سرویس آموزشی جهانی می
باشد و جز سازمان های غیرانتفاعی بین المللی و معتبر است که با اهدافی
مانند کمک به دانش آموزان و دانشجویان کل دنیا در جهت رسیدن به اهداف
آموزشی افراد فعالیت می نماید. مهم ترین فعالیت های این مجموعه ارزیابی
مدرک تحصیلی اشخاص فارغ التحصیل از دانشگاه ها و مراکز آموزشی گوناگون در
کل جهان و در رشته های متنوع می باشد.

این سازمان بین المللی با قرار دادن استانداردهای جهانی در جهت اعتبار
سنجی و ارزشیابی مدارک تحصیلی که از سازمان ها و مراکز آموزشی سطح جهان
صادر می شود، کمک شایانی به فرآیند ارزیابی و دریافت تائیدیه بین المللی مدارک تحصیلی نموده است. تا امروز سازمان wes به ارزشیابی و تائید نمودن مدارک و گواهینامه های دانشگاهی بیشتر از یک میلیون نفر پرداخته است.

 

در همین راستان مهمترین فعالیت این سازمان، معادل سازی مدارک تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان از سراسر جهان با نظام آموزشی کانادا و آمریکا می باشد. با داشتن این

در حقیقت موسسه wes کانادا مدارک تحصیلی و دانشگاهی شما را از هر کشوری که باشد، معادل سازی و تایید می نماید، تا شما به راحتی در کشور کانادا، به ادامه تحصیل بپردازید و یا شغل دلخواه خود را پیدا نموده و مشغول به کار شوید. به طور معمول مدارک مورد تایید سازمان WES کانادا ، تا حدود زیادی معتبر هستند و افراد با دریافت تاییدیه WES کانادا این توانایی را دارند، تا در هر مجموعه و سازمان دلخواه مشغول به کار شوند و یا در هر دانشگاه و دانشکده ای ادامه تحصیل دهند.

سازمان وس
سازمان wes

راهنمای دریافت تاییدیه WES کانادا

 

دریافت تاییدیه WES کانادا
تاییدیه WES کانادا

 

 

مراحل دریافت تاییدیه WES کانادا
مراحل ثبت نام WES کانادا
 

مدارک لازم جهت ثبت نام و دریافت تاییدیه WES کانادا

جهت به دست آوردن اطمینان کامل در مورد اعتبار و درستی مدارک و اسناد ارزیابی شده، این سازمان برای مدارک مختلف تحصیلی در هر کشوری قوانین و شروط ویژه ای ارائه نموده است. موسسه WES کانادا اسناد را از لحاظ معتبر بودن و تطبیق با قوانین حاکم در آمریکای شمالی بررسی می کند. در هنگام ثبت نام در WES کانادا می توانید با بررسی کشوری که قبلا در آن تحصیل نموده اید از قوانین موجود آن کشور آگاهی یابید.

برای این که کاملا اطمینان پیدا کنید که مدارک تان با بیشترین سرعت در حال ارزیابی هستند، بایستی همه موارد زیر را پیش از آماده کردن مدارک لازم، رعایت کنید:

 • پس از دریافت تاییدیه WES کانادا به یاد داشته باشید که به مدت سه روز کاری زمان جهت بررسی و چک کردن این مدارک و بروزرسانی موارد لازم است.
 • مدارک تحصیلی شما باید پیش از فرایند ارزیابی مدارک WES ارسال و تایید شود.
 • این سازمان از موسسه و دانشکده ای که در آن تحصیل کرده اید، استعلام می گیرد. به این شکل که یک کپی از مدارک شما برای آن دانشگاه ارسال می نماید و منتظر تاییدیه از سمت دانشگاه می ماند.

هر زمان احساس کردید در هر زمینه ای نیاز به راهمنایی دارید مشاوران تحصیلی تلفنی و مشاوران تحصیلی آنلاین با چت رایگان در دانش گذار آماده هستند تا به سوالات شما عزیزان پاسخ بدهند

مزایای استفاده از خدمات ارزیابی مدارک WES چیست؟

خدمات ارزیابی مدارک تحصیلی WES جهت مهاجرت و گرفتن اقامت شهروندی کانادا طراحی گردیده است. تا به یاری آن بتوان در کشور کانادا مشغول به تحصیل و کار گردید. می توان گفت که غالبا با دریافت تاییدیه سازمان زاز مزیت های زیر می توان بهره مند شد:

 • قوانین و پیش نیاز های موسسه مهاجرت کانادا IRCC را دریافت می نمایید.
 • مدارک تحصیلی تان در این کشور به رسمیت شناخته می شود و با یاری آن می توان به اهدافی دیگر دست پیدا کرد.
 • مدارک و اسناد ارزشیابی خود را جهت استفاده در سال های آینده نگهداری کنید.
 • تاییدیه سازمان WES به مدت پنج سال از تاریخ صدور، اعتبار دارد. و می توان در آینده نیز از آن استفاده کرد و یا آن را تمدید کرد.

نکته: به یاد داشته باشید که WES تمامی توانایی ها و استعدادهای کاری و اداری شما را بررسی نمی نماید.

سوالات متداول

WES مخفف (World Education Services ) است. WES در واقع یک ارزیابی آموزشی است که مدارک تحصیلی کشور شما را با سیستم نمره دهی معادل یک کشور دیگر مقایسه می نماید.

یک ارزیابی گزارش WES حدود 200 دلار هزینه دارد و معمولا بین 7 روز تا 4 هفته پردازش می شود.

بله، WES برای روابط عمومی کانادایی از طریق اکسپرس اینتری اجباری است. با این حال، نامزدهایی که برنامه کارگر ماهر فدرال و برنامه کلاس تجربه کانادایی (CEC) را انتخاب می کنند، از این شرط معاف هستند.

بله، دفاتر WES در طول همه گیری همه گیر فعال باقی ماندند. و همچنان به ارزیابی برنامه های کاربردی برای کانادا و ایالات متحده ادامه می دهند. با این حال، به دلیل محدودیت در حرکت، مکان های فیزیکی دفاتر به دلایل ایمنی بسته باقی ماندند.

WES در مقایسه با سایر نهادهای ارزیابی، سریع ترین زمان را برای همه گزارش های ECA دارد. با این حال، اگر داوطلبان آخرین به روز رسانی ها را رعایت کنند، تمام مدارک مورد نیاز را ارسال کنند و پرداخت کامل را انجام دهند، زمان پردازش گزارش به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

دریافت تاییدیه wes کانادا

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟