تماس از سراسر کشور

بررسی مشکلات دانشجویان بین المللی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور دانشجویان، هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با حضور در دانشگاه تربیت مدرس ضمن بازدید از خوابگاه دانشجویان بین المللی با معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

داداش‌پور با حضور در خوابگاه شهید مؤمن دانشگاه با جمعی از دانشجویان بین‌المللی دانشگاه تربیت‌مدرس دیدار و درباره مسائل و مشکلات اقامت آنان در کشور گفت‌وگو کرد.اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با دانش گذار همراه شوید.

حل برخی مشکلات کنسولی، تسریع در صدور ویزاهای دانشجویی و رفع مشکلات رفاهی از مهمترین درخواست‌های دانشجویان بین‌المللی از رئیس سازمان امور دانشجویان در این دیدار دوستانه بود که دستورهای لازم برای پیگیری و رفع بخشی از این مشکلات در این بازدید صادر شد.

رئیس سازمان امور دانشجویان پس از پایان این دیدار با حضور در دفتر معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن بررسی و مرور درخواست‌های دانشجویان بین‌المللی خواستار رسیدگی بیشتر و تسریع در پیگیری برای تحقق برخی از درخواست‌های این دانشجویان و رسیدگی ویژه به امور دانشجویان متأهل شد.

گفتنی است؛ در این بازدید دکتر سلمان پور معاون بورس و امور دانشجویان خارج، دکتر رازقی مدیرکل دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان، معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، جمعی از مدیران این معاونت و نیز مدیر روابط عمومی دانشگاه حضور داشتند.

هر زمان احساس کردید در هر زمینه ای نیاز به راهمنایی دارید مشاوران تحصیلی تلفنی و مشاوران تحصیلی آنلاین با چت رایگان در دانش گذار آماده هستند تا به سوالات شما عزیزان پاسخ بدهند .

دانش گذار هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟