تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

الکترونیکی شدن خدمات سازمان امور دانشجویان در قالب سامانه سجاد

باشگاه خبرنگاران جوان – الکترونیکی شدن خدمات سازمان امور دانشجویان در قالب سامانه سجاد، سهولت در پیگیری و سرعت در خدمات رسانی به دانشجویان، دانش آموختگان و سایر دریافت کنندگان خدمت از این سازمان را به دنبال داشته است.

در حال حاضر سامانه سجاد این سازمان خدمات ارزیابی مدارک تحصیلی را به صورت الکترونیکی انجام می‌دهد و قرار است همین سامانه به زودی به سایر سامانه‌های خدمت مانند سامانه خدمات الکترونیک نظام وظیفه تحت عنوان سایت «ای پلیس» متصل شود. همچنین سامانه سجاد با همکاری خوب پلیس گذرنامه به سامانه پلیس گذرنامه متصل خواهد شد.

این یکپارچگی سامانه‌ها بسیاری از خواسته دانشجویان خارج از کشور را تأمین می‌کند و فرایند‌ها را راحت و سریع می‌کند و خدمات را در محل تحصیل ارائه خواهد کرد.

در برخی موارد دانشجویان باید مدتی صبر کنند، به عنوان مثال دانشجویان در فرایند ارزیابی مدارک تحصیلی باید پایان نامه خود را در سامانه ایرانداک بارگزاری کنند البته هنوز امکان اینکه دانشجویان از خارج از کشور بتوانند پایان نامه‌های خود را در سامانه ایرانداک بارگزاری کنند وجود ندارد.

این دانشجویان برای طی این فرایند کافی است که پایان نامه خود را به یکی از اقوام و یا وکیل خود ایمیل کنند تا آن‌ها در سامانه ایرانداک بارگزاری کنند و ادامه بارگزاری مدارک را در سامانه سجاد را از خارج از کشور انجام دهند.

انتهای پیام/

منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟