تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

اولین شریک علمی با ایران، آمریکا است

باشگاه خبرنگاران جوان – علی اکبر صبوری گفت: میزان انتشار تعداد مقالات ایرانی در کشور‌های خارجی نشان دهنده وضعیت ارتباطات بین المللی است.

طبق گزارش‌های منتشر شده، در بیشتر پایگاه‌های معتبر بین المللی مقالات دانشمندان ایرانی به چاپ رسیده اند و حتی با کشور آمریکا ارتباط مناسبی در این زمینه دیده شده است.

استاد ممتاز دانشگاه تهران با بیان این که اولین شریک علمی ایران در دنیا کشور آمریکا است، تاکید کرد: دانشمندان کشور آمریکا خارج از مسائل سیاسی با ایران همکاری متعادلی دارند.گر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با دانش گذار همراه شوید.

کشور‌های فرانسه، ایتالیا و انگلستان فعالیت‌های مناسبی در کار‌های تحقیقاتی با ایران دارند و به گفته مسئولان دانشگاهی این موضوع نشان دهنده ارتباطات بین المللی کشور‌های جهان با ما است.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: قبل از انقلاب در حوزه‌های علوم انسانی و هنر دارای مقاطع تحصیلات تکمیلی بوده ایم؛ اما هم اکنون در تمام مقاطع دوره‌های تحصیلات تکمیلی داریم.

هر زمان احساس کردید در هر زمینه ای نیاز به راهمنایی دارید مشاوران تحصیلی تلفنی و مشاوران تحصیلی آنلاین با چت رایگان در دانش گذار آماده هستند تا به سوالات شما عزیزان پاسخ بدهند .

انتهای پیام/

منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟