بر خلاف باور بسیاری از مردم، موفقیت در تحصیل ، کنکور و دانشگاه صرفا با انجام مطالعه زیاد شبانه روزی محقق نمی شود؛ هر چند مطاله زیاد خوب است اما حتما باید در کنار یک برنامه ریزی توسط مشاور توانمند باشد. دسترسی به مشاوره تحصیلی آنلاین با چت رایگان به لطف تکنولوژی های روز برای همه در دسترس می باشد.گر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با مشاوره تحصیلی دانش گذار همراه شوید.

شاید باور این مسئله 10 سال پیش از این بسیار سخت بود، در حالی که دانش آموزان در سالهای پیش برای بهره مندی از خدمات مشاوره خوب باید مسافت بسیار زیادی را طی می کردند و گاها مسافرت بین شهری داشتند با بتوانند در کلاس های مشاوره تحصیلی حضوری شرکت کنند اما در عصر حاضر خدمات مشاوره راحت از پیش شده است. در مرحله بعدی گذر از حالت سنتی در جهت مشاوره ، کارشناسان به صورت تلفنی به ارائه خدمات مشاوره پرداختند، این یک قدم مثبت در جهت کاهش هزینه ها و بهبود خدمات بود، اما با ظهور شبکه های اجتماعی خدمات مشاوره یک گام رو به جلو حرکت کرده و استفاده از این نرم افزارهای موبایل که اکنون در دسترس همه می باشد دسترسی به خدمات مشاوره به صورت آنلاین برای همگان امکان پذیر شده است.
مشاوره تحصیلی آنلاین با چت

 اهمیت مشاوره تحصیلی در پیشرفت تحصیلی

با تخصصی شدن دانش و پیشرفت کسب و کارها، مشاوره تحصیلی در همه حوزه ها اهمیت ( The importance of academic counseling ) زیادی پیدا کرده است.
هر شخصی در زندگی خود بسیاری گزینه برای انتخاب دارد که یکی از مهمترین آنها در حوزه تحصیلی می باشد که با انتخاب درست می توان آینده تحصیلی و شغلی مناسب و موفقی را رقم زد. هدف از ایجاد چت آنلاین با بهترین مشاورین تحصیلی در واقع دسترسی آسان تر بیشتر مردم به مشاوره با متخصصان در زمینه های گوناگون، کسب آگاهی، راه حل های مناسب و اصولی و کوتاه مدت در مواجهه با مشکلات بوجود آمده در مسائل مختلف از جمله مشاوره شغلی، تحصیلی، خانوادگی، اجتماعی و… بدون محدودیت مکانی و زمانی و با صرف هزینه ای کم تر نسبت به مشاوره های حضوری و همچنین صرفه جویی در وقت است.

به همین خاطر مشاوره آنلاین نقش مهمی را می تواند در آینده شغلی و تحصیلی شما ایفا بکند. مناسب ترین راه حل برای انتخاب درست تحصیلی شناخت استعدادها، علایق و توانایی های خود است همچنین مشاور تحصیلی با بررسی آینده شغلی مربوط به رشته ای که میخواهید انتخاب کنید می تواند کمک زیادی به انتخاب صحیح شما بکند.

با استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی از جمله واتس آپ و تلگرام مشاوره تحصیلی در هزینه های مشاوره محصلین بسیار تأثیر گذار بوده است.
 
یک مشاور علمی تحصیل کرده که تجربه فراوانی در ارائه مشاوره دارد، می تواند شما را به هدف خود بسیار نزدیک تر کند.
اولین اقدامی که یک مشاوره درسی خوب انجام می دهد تعیین سطح شما می باشد و پس از آن با توجه به مقطع تحصیلی شما برنامه مناسبی در جهت موفقیت ارائه خواهد کرد. انجام تست های گوناگون به صورت آنلاین ، در دسترس بودن در ساعت های مختلفی از شبانه روز، دسترسی سریع ، کاهش هزینه ها و .. از مهمترین مزایای مشاوره آنلاین با چت می باشد.
 
بررسی مداوم عملکرد و نحوه تحصیل دانشجویان و محصلین توسط مشاور آنلاین تحصیلی باعت بهبود عملکرد شما خواهد شد.

مشاوره تحصیلی دانش آموزان را به مطالعه تشویق می كنند و سعی می كنند دانشجویان را با مشكلات شخصی و تحصیلی خود حمایت و یاری كنند.
بیشتر مشاوران مدرسه با مسئولان مدرسه، معلمان، والدین و روانشناسان ارتباط برقرار می كنند و سعی می كنند تا از طریق مشاهدات دانش آموزان را در پیشبرد امور یاری دهند.
این مشاوران جامع سعی دارند تا با راهنمایی همه جانبه و پشتیبانی متنوع، دانش آموزان را در کلاس موفق کنند. شایعترین مشکلات دانش آموزان شامل اضطراب، زندگی شخصی، مشکل در مطالعه، مدیریت استرس و مشکلات عاطفی مختلف است.

علاوه بر این، مشاوران مسئولیت نظارت بر فعالیتهای تحصیلی دانش آموزان را بر عهده دارند و موظفند آنها را در مورد خطرات پیش روی کارهای علمی خود هشدار دهند.

امروزه مشاوره تحصیلی به دلیل پیشرفت و تخصص در دانش ، مشاغل و شرکت ها در هر زمینه تحصیلی بسیار مهم شده است. همه در زندگی آکادمیک خود گزینه های زیادی دارند و مشاوره تحصیلی در سرنوشت شما نقش بسزایی دارد. با یک انتخاب صحیح می توانید آینده روشنی را برای تحصیلات و شغل خود رقم بزنید. بهترین راه برای انجام یک انتخاب صحیح آموزشی، شناسایی استعدادها، علایق و توانمندی های خود و همچنین کاوش در آینده تحصیلی و شغلی است. بنابراین یک تصمیم آگاهانه و منطقی رمز موفقیت است. برای انجام این انتخاب، استفاده از خدمات مشاوره آنلاین و غیرحضوری بهترین راه حل است.

یکی از مسائلی که بسیاری از مراجعان و خانواده‌های آنان را دچار سردرگرمی می‌کند، چالش‌های تحصیلی پیش رویشان است که سبب تحمیل تنش بسیار زیاد بر روی افراد می‌شود. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه زمانی از مشاوره تحصیلی استفاده کنیم؟ که می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
 • انتخاب رشته سال 9 به 10 دبیرستان
 • کنکور سراسری
 • انتخاب رشته کنکور سراسری
 • کنکور کارشناسی ارشد
 •  انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد
 • کنکور دکتری
 • انتخاب رشته دکتری
 • مصاحبه دکتری
 • تغییر رشته تحصیلی
 • انصراف از دانشگاه
 • تحصیل بدون کنکور
 •  تحصیل در خارج

 

مشاوره تحصیلی آنلاین با چت
مشاوره تحصیلی آنلاین با چت

چرا مشاوره تحصیلی آنلاین با چت

امروزه مشاوره تحصیلی به دلیل پیشرفت و تخصص در دانش ، مشاغل و شرکت ها در هر زمینه تحصیلی بسیار مهم شده است. همه در زندگی آکادمیک خود گزینه های زیادی دارند و مشاوره تحصیلی در سرنوشت شما نقش بسزایی دارد. با یک انتخاب صحیح می توانید آینده روشنی را برای تحصیلات و شغل خود رقم بزنید. بهترین راه برای انجام یک انتخاب صحیح آموزشی ، شناسایی استعدادها ، علایق و توانمندی های خود و همچنین کاوش در آینده تحصیلی و شغلی است. بنابراین یک تصمیم آگاهانه و منطقی رمز موفقیت است. برای انجام این انتخاب ، استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری بهترین راه حل است.

مشاوره تحصیلی آنلاین

در دنیای امروز، نیاز به روانشناسی خانواده و مشاوره هر روز بیشتر از دیروز می شود. چون انسان های مدرن به این باور رسیده اند که فقط بیماری های جسمی سلامتشان را به خطر نمی اندازند و اختلالات روانی یا بحران هایی که در زندگی فردی و اجتماعی با آن ها دست و پنجه نرم می کنیم در صورت درمان و حل و فصل نشدن در دراز مدت بسیار خطرناک و آسیب زا می شوند. روانشناسان و مشاوران کسانی هستند که به واسطه رشته تحصیلی و تجربیات کاری شان برای حل بحران های روانی به آدم ها کمک می کنند. استقبال از خدمات مشاوره ای و علی الخصوص مشاوره های غیرحضوری هر روز بیشتر از دیروز می شود.

مشاوره آنلاین رایگان و چت با مشاور تحصیلی رایگان انواع پرمخاطبی از مشاوره های غیرحضوری هستند. پیشرفت روز افزون تکنولوژی شرایطی را فراهم کرده است تا مجبور نباشیم حتماً به یک مرکز روانشناسی و مشاوره حضوری مراجعه کنیم. کافی است تلفن را برداریم و با یک مرکز مشاوره معتبر تماس بگیریم یا در فضای مجازی و به صورت آنلاین با یک روانشناس یا مشاور گفت و گو داشته باشیم. البته تمامی مراکز به صورت رایگان مشاوره نمی دهند و موسسات غیرانتفاعی و غیر دولتی که از طریق مشاوره تلفنی محتوا ارائه می دهند، به ازای هر دقیقه تماس، هزینه مشاور و مکالمه را بر روی قبض تلفن لحاظ می نمایند.

هر زمان احساس کردید در هر زمینه ای نیاز به راهنمایی دارید مشاوران تحصیلی تلفنی رایگان در دانش گذار آماده هستند تا به سوالات شما عزیزان پاسخ بدهند.

مشاور درسی آنلاین رایگان

ممکن است بعضی تصور کنند که مشاوره های غیر حضوری به اندازه مشاوره های حضوری مفید نیستند. اما این تصور کاملاً اشتباه است. در مشاوره آنلاین رایگان مخاطبان می توانند در فضای مجازی با مشاوران وارد گفت و گو شوند و به عبارتی با آن ها چت کنند. از آنجایی که همیشه خدمات رایگان در هر حوزه ای با استقبال بسیار زیاد مردم مواجه می شود، مراکز مشاوره ای هم با روش های مختلف تلاش می کنند به افراد مشاوره رایگان بدهند. مشاوره آنلاین رایگان و چت مشاوره آنلاین رایگان هم از شایع ترین انواع مشاوره های رایگان است که شرایط خاص خودش را دارد.
مشاوره تحصیلی آنلاین با چت رایگان
مشاوره تحصیلی آنلاین با چت رایگان

 مزایای مشاوره تحصیلی با چت رایگان

اگر توان مالی و زمان کافی برای مراجعه به مشاوره تحصیلی را ندارید، مشاوره تحصیلی با چت رایگان بگیرید! تفاوتی ندارد در کدام یک از رشته ها مشغول به تحصیل هستید، امکان مشاوره رایگان تحصیلی و هدف گذاری تحصیلی اصولی و علمی برای کلیه دانش آموزان و دانشجویان کشور در تمامی مقاطع در هر رشته فراهم گردیده است. برای کاهش هزینه های داوطلبان و متقاضیان نیازمند راهنمایی، امکان چت با مشاوره تحصیلی رایگان را فراهم نموده ایم.

شاید این سوال برای شما نیز پیش بیاید که مشاوره تحصیلی آنلاین چه مزایایی دارد؟ که می‌توان به موارد زیر اشاره داشت :

 1.  مقرون به صرفه بودن برای والدین از لحاظ مالی و از لحاظ وقت برای دانش آموز.
 2. برخلاف مشاوره حضوری که دانش آموز نمی تواند به تنهایی به مرکز مشاوره مراجعه کند ، نیازی به همراهی والدین هنگام دریافت مشاوره انلاین با چت نیست.
 3. سهولت و سرعت دسترسی به مشاور آنلاین در صورت لزوم و همزمان در زمانی که دانش آموز با مشکل یادگیری روبرو می شود.
 4. راحتی دانش آموز هنگام دریافت مشاوره تحصیلی رایگان با چت از نظر موقعیت مکانی و زمانی که هر دو به انتخاب وی بستگی دارد.
 5. انتقال سیستم های آموزش و آموزش بصورت رو در رو با واقعیت مجازی.
 6. از اتلاف وقت و انرژی که در مشاوره حضوری رایج است خودداری کنید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان کلیک کنید.

حتما شما هم با عناوین خرید مدرک تحصیلی قانونی و موارد مشابه مواجه شده اید که در فضای مجازی و سایر رسانه های تبلیغاتی مشابه عنوان می شود، در نظر داشته باشید که تنها مرجع صادر کننده مدرک تحصیلی وزارت علوم می باشد و باید بسیار مراقب باشید که در دام کلاهبردارانی که با هزینه های گزاف قول فروش مدرک تحصیلی را به شما می دهند نیوفتید.

اساسا نمی توان مقطع و یا سن خاصی را برای شروع مشاوره تحصیلی ذکر نمود، با توجه به استعداد و نیازمندی های هر شخص زمان شروع مشاوره تحصیلی متفاوت می باشد، از نوجوانی که در مقطع راهنمایی مشغول به تحصیل می باشد تا شخصی که سالها از فضای آموزش به دور بوده و ترک تحصیل کرده است و الان نیازمند مشاوره آموزشی جهت ادامه تحصیل می باشد از مخاطبان مشاوره های تحصیلی می باشند.

هزینه مشاوره تلفنی تحصیلی با توجه به کیفیت موسسه و توانمندی های کارشناسان پشتیبانی هر موسسه متفاوت می باشد و قیمت کاملا مشخصی را نمی توان برای مشاوره تلفنی درسی عنوان کرد، به هر حال موسسه دانش گذار با مناسب ترین قیمت خدمات آموزشی خود را ارائه می دهد.

مسلما مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین از مزایای بسیار بیشتری نسبت به مراجعه حضوری جهت مشاوره برخوردار می باشد که از جمله آنها سرعت دریافت مشاوره، قابل دسترس بودن در هر لحظه از شبانه روز و هزینه بسیار مناسب تر می باشد .

در صورتی که پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.