تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

برای جاماندگان کنکور سراسری ۱۴۰۱ فرصت مجدد انتخاب رشته فراهم گردید

فرصت مجدد انتخاب رشته

در راستای اطلاعیه تاریخ 1401/5/11 تسهیلاتی فراهم شده تا داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در آزمون سراسری سال 1401 بوده اما در زمان تعین شده 17 مرداد تا 24 مرداد 1401 نتوانسته اند نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام نمایند؛ بتوانند از تاریخ 1401/6/15 تا 1401/6/17 با ورود به وب سایت اطلاع رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org و لینکی که مربوط به انتخاب رشته آزمون مورد نظر می باشد، فرم انتخاب رشته تحصیلی خود را تکمیل نمایند. بدیهی است که این فرصت تنها برای داوطلبان مذکور فراهم گردیده و قادر به استفاده می باشند.

شرایط تکمیل فرم انتخاب رشته

۱- این امکان فقط برای افرادی که براساس محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده، ولی موفق به انجام انتخاب رشته نشدند فراهم شده و بعد از تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۷ تمدید نمی‌شود و هیچ درخواستی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

۲- انتخاب رشته در رشته­‌های دارای آزمون عملی و طراحی (رشته‌های علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی و همچنین رشته‌های گروه آزمایشی هنر موضوع اطلاعیه­‌های مورخ ۱۴۰۱/۴/۲۲ و ۱۴۰۱/۵/۲۳) به افرادی توصیه می­ شود که در آزمون عملی این رشته‌ها قبلاً شرکت کرده باشند.

۳- اگر اقدام به انتخاب رشته ­های دارای شرایط خاص و مصاحبه می‌نمایید، توجه داشته باشید در صورت داشتن شرایط و همچنین نمره علمی، همزمان با اعلام نتایج نهایی برای انجام مراحل مصاحبه و بررسی صلاحیت معرفی خواهید شد.

پاسخ به سوالات داوطلبان

داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را در رابطه با محاسبه معدل نهایی انلاین با بخش پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی: Request.sanjesh.org یا با شماره تلفن‌های‌: ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.

دانش گذار هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟