تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

فرصت دوباره برای متقاضیان جامانده برای ثبت نام در آزمون دکتری

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش کشور گفت: به اطلاع متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ که از اول آذر تا ۱۲ آذر موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند می‌رساند، این سازمان امکانی را فراهم کرده تا این دسته از متقاضیان حداکثر تا روز جمعه مورخ ۱۰ دی بتوانند صرفاَ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org با تاخیر ثبت نام کنند.

او افزود: متقاضیان می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام که در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دسترس است، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

زرین آمیزی تصریح کرد: هزینه ثبت نام با تاخیر حسب مصوبه مورخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ هیئت محترم وزیران مبلغ ۳.۷۷۷.۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار) ریال است که به حساب خزانه واریز می‌شود. لازم به توضیح است هزینه فوق شامل مجموع هزینه‌های ثبت نام در بازه زمانی مقرر به مبلغ ۲.۵۸۰.۰۰۰ ریال، ثبت نام برای متاخرین به مبلغ ۱.۶۸۰.۰۰۰ ریال و خدمات پیام کوتاه به مبلغ ۱۲.۰۰۰ ریال است.

سخنگوی سازمان سنجش کشور گفت: آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ در روز جمعه مورخ ۶ اسفند ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

۴۷۲۳۳

دانش گذار هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟