تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

اخذ تصمیماتی جهت ساماندهی وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، جلسه بررسی راهکارهای ساماندهی خوابگاه‌های دانشگاهی ظهر امروز(سه‌شنبه) به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.

محمد مخبر در این جلسه با اشاره به بازدید سرزده خود از خوابگاه کوی دانشگاه تهران و شنیدن دغدغه و مشکلات از زبان دانشجویان گفت: متأسفانه وضعیت خوابگاه‌ها متناسب با شأن دانشجویان نیست و باید تصمیمات جدی برای بهبود وضعیت خوابگاه‌ها و ساماندهی شرایط فعلی اتخاذ شود.

معاون اول رئیس‌جمهور با انتقاد از وضعیت بهداشت و امکانات موجود در خوابگاه‌ها، اظهار کرد: انتظار این بود که از شرایط کرونا و عدم حضور فیزیکی دانشجویان به عنوان فرصتی جهت تعمیر و تجهیز خوابگاه‌ها استفاده شود.

در این جلسه که وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری نیز حضور داشتند، معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور، گزارشی از آخرین وضعیت تخصیص اعتبارات مربوط به تعمیر و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی ارائه کرد.

وزرای حاضر در جلسه نیز، به تشریح مشکلات و مسائل پیش روی تعمیر و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی پرداختند و گزارشی از تعداد خوابگاه‌ها و اعتبارات مورد نیاز برای تعمیر و تجهیز این اماکن ارائه کردند.

در این جلسه راهکارهای تأمین اعتبار برای کمک به تعمیر و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای تخصیص اعتبارات مورد نیاز و ساماندهی خوابگاه‌ها اتخاذ شد.

دانش گذار هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟