تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، نام نویسی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی امروز (جمعه، ۷ آبان) پایان می‌پذیرد و بر این اساس، پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا پایان امروز فرصت دارند با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس  edu.iau.ac.ir نسبت به نام نویسی خود به صورت مجازی اقدام کنند.
پذیرفته شدگان کلیه محل‌های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.
پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط نام نویسی به راهنمای نام نویسی  که در سامانه  این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته، مراجعه کنند.
اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد، به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل از جمله مدارک لازم برای ثبت‌نام داوطلبان است.
تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ (از یک نگاتیو) که اخیراً تهیه شده باشد (برای دانشجویان آقا مشمول ۱۲ قطعه) و مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی را مشخص کند، از جمله مدارک نام نویسی داوطلبان است.
شهریه پذیرفته‌شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌شود. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و فقط در نیمسال اول باید مبلغ ۲ میلیون و ۲۲۵ هزار ریال عنوان هزینه خدمات آموزشی، در سامانه آموزشیار پرداخت کنند.
زمان ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان آزمون ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که در ابتدا از تاریخ ۱ تا ۳ آبان ماه اعلام شده بود، تا تاریخ ۷ آبان ماه تمدید شده است.

منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟