تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

آزادی دانشجویان بازداشت شده دانشگاه های شهید بهشتی، تهران و امیرکبیر

آزادی دانشجویان

روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی امروز اعلام کرد: دانشجویان دانشگاه که به دلیل اغتشاش در طول دو هفته گذشته بازداشت شده اند با پیگیری‌های مسئولان دانشگاه و مذاکرات مسئول مراجع دانشگاه با دستگاه‌های امنیتی و قوه قضائیه آزاد شده اند.

به ادعای ایرنا نیز حسن قدسی پور گفت: مدیریت دانشگاه آزادی دانشجویانی را از ابتدا دنبال کرده و می کند که در نتیجه آن در چندین مرحله شاهد آزادی دانشجویان بوده ایم و در مرحله آخر نیز دو دانشجوی دیگر دانشگاه آزاد شدند. تلفنی

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با انتقاد از برخی رفتارهای ناشایست و به دور از اخلاق در بعضی اجتماعات دانشجویی اظهار داشت: در دانشگاه صنعتی امیرکبیر دانشجویان در یک محیط قابل قبول سوالات و مطالبات و مشاوره تحصیلی خود را مطرح کردند و مسئولان دانشگاه نیز پاسخ های لازم را به آن ها ارائه دادند.

وی در ادامه گفت: به اعتقاد بنده این مسائل در فضای علمی و با گفت و گوی منطقی بهتر به نتیجه می رسد و حضور افراد غیرمجاز در این محیط ها که عموما باعث اخلال در نظم می شوند، محکوم است.

تا سه روز آینده دیگر هیچ دانشجوی بازداشتی نخواهیم داشت

علیرضا وجهی، معاون دانشجویی دانشگاه تهران هم در گفت و گویی اعلام کرد: اکثر دانشجویان دانشگاه تهران که در طول دو هفته اخیر توسط مراجع مسئول بازداشت شده بودند، آزاد شده‌اند. همچنین با هماهنگی که با مسئولان و مراجع مربوطه به عمل آمده است، تا سه روز آینده، هیچ دانشجویی از دانشگاه تهران به خاطر ناآرامی‌های اخیر در بازداشت نخواهد ماند.

دانش گذار هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟