تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

شیوه تحقیق و بررسی در سازمان سنجش/ نحوه ارسال مدارک توسط داوطلبان!

شیوا قاسمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره تحقیق و تفحص از سازمان سنجش گفت: 5 نفر عضو تیم تحقیق و تفحص هستند اما در حال حاضر دو هفته مجلس تعطیل است و نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود هستند بنابراین عده‌ای از افراد را مسئول کردیم و اتاقی در اختیارشان قرار گرفته تا پرونده‌ها را بررسی کنند.

وی افزود: برای اعضای تیم تحقیق و تفحص پیام‌های زیادی ارسال شده است، مردم از مدارکشان عکس گرفته و ارسال کرده‌اند، اما مطالب و مدارک نباید شخصی باشد البته تمام ابعاد و زوایا را بررسی می‌کنیم و افراد به تعداد کافی در اختیار هستند و در سازمان سنجش حضور دارند.

نماینده مجلس و عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور درباره قطع بودن شماره تماس اعلام شده از سوی هیئت تحقیق و تفحص برای دریافت گزارش‌های مردمی گفت: این موضوع را حتماً پیگیری می‌کنم تا مشکل حل شود، تحقیق و تفحص به تمام جزئیات حساس می‌شود البته مردم زحمت کشیده و مدارک مختلفی برای ما ارسال کرده‌اند، هیئت تحقیق و تفحص به صورت کلی و نه موردی و خواسته شخصی، مسائل را پیگیری می‌کند. نهایت تلاش را می‌کنیم تا  دقت کافی شود و حق فردی ضایع نشود.

نماینده مردم سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی، درباره اینکه اگر فردی مدارکی  دارد، چگونه می‌تواند آنها را به هیئت ارائه کند؟ بیان کرد: 5 نماینده عضو تیم تحقیق و تفحص مشخص است و اگر مدارک را برای ما پست کنند به دست ما می‌رسد همچنین از طریق ایمیل اعلام شده نیز می‌توانند اقدام کنند، ارسال مستندات از طربق فضای مجازی به شماره تماس نمایندگان نیز امکان‌پذیر است.

وی درباره مدت تحقیق و تفحص بیان کرد: کار تازه شروع شده و باید مواردی را که برای تحقیق و تفحص مشخص کرده‌ایم و شکایات مردمی را بررسی کنیم. نمی‌توان مدت زمان مشخصی را تعیین کرد و مثلاً بگوییم کار در یک ماه تمام می‌شود، بستگی به حجم کار دارد.

طرح تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموز کشور با 160 رای موافق در 28 تیرماه 1400 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید. در 25 مردادماه آقایان احمد نادری، محمدرضا احمدی، سید محمد مولوی و خانم شیوا قاسمی‌پور به ترتیب به عنوان رئیس، نایب‌‌رئیس اول، نایب‌رئیس دوم و دبیر هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش و آموزش کشور انتخاب شدند. هیئت مذکور از 29 شهریورماه در این سازمان مستقر و فعالیت خود را آغاز کرده است.

انتهای پیام/

دانش گذار هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟