تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

زمان و نحوه واگذاری خوابگاه‌های دانشگاه شهید بهشتی

زمان و نحوه واگذاری خوابگاه‌های دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد از این رو کلیه دانشجویان روزانه غیربومی ورودی‌های جدید و ماقبل (دانشجویان مقاطع کارشناسی و دکتری ورودی بهمن ۹۷ تا مهر ۱۴۰۱) که در خواست خوابگاه کرده‌اند، می‌توانند از ساعت ۱۸ مورخ ۱۲ مهر ۱۴۰۱ به سیستم جامع گلستان از مسیر “دانشجویی – گزارش‌های خوابگاه – انتساب اتاق، کالا و خدمات – اسکان خوابگاه اختصاص داده شده در ترم جاری- دانشجو” اطلاع پیدا کرده و از روز جمعه ۱۵ مهر برای دریافت اتاق مراجعه‌کنند.

بر اساس اعلام این دانشگاه، عدم مراجعه دانشجویان پسر تا روز چهارشنبه ۲۰ مهر ماه به معنای انصراف از اسکان در خوابگاه است و فضای درنظرگرفته شده به دیگران دانشجویان واگذار می‌شود.

در صورت عدم نام نویسی آموزشی یا عدم حضور مستمر در خوابگاه ضمن احتساب اجاره بهاء کامل ترم، امکان ادامه سکونت میسر نبوده و دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه است.

تزریق حداقل دو دُز واکسن جهت سکونت در خوابگاه‌ها الزامی است. دانشگاه شهید بهشتی همچنین توصیه کرده است دانشجویان جهت حفظ سلامتی خود و دیگر دانشجویان دُز یادآور را تزریق کنند.

برای پرداخت اجاره بهاء خوابگاه به اطلاعیه‌های مندرج در خوابگاه مربوطه توجه و از پرداخت به دیگر حساب‌ها خودداری گردد. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب‌ها امکان استرداد میسر نخواهد بود. هم چنین مشاوره تلفنی و آنلاین دانش گذار در جهت کمک به تمامی دانشجویان در زمینه گرفتن مدرک تحصیلی سریع و آسان و کاملا معتبر و قابل استعلام می تواند کمک کند.

تامین لوازم شخصی از جمله تشک، پتو و… بر عهده شخص دانشجو است.

دانش گذار هیچ مسئولیتی در قبال صحت اخبار ندارد و تنها نقل کننده خبر از منبع می باشد.
منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟