تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

جزئیات برگزاری آزمون جامع دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی و حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل «شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ها ابلاغ کردند.

در این دستورالعمل آمده است: با توجه به تاکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر به حداقل رساندن جابجایی دانشجویان به دلیل شیوع بیماری کرونا و در راستای حفظ سلامتی تمام دانشجویان دوره دکتری تخصصی، موارد لازم برای برگزاری ارزیابی جامع نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام می‌شود.

بر اساس بند‌های این شیوه نامه، بخش کتبی (طرح سوال) آزمون جامع در تمام رشته‌ها استانی بوده (به استثنای واحد‌های ویژه مستقل) و به صورت حضوری و در قالب طرح تعاون (در مرکز استان یا سایر واحد‌های استان مجری دوره دکتری تخصصی) با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

بخش شفاهی آزمون جامع نیز با توجه به شرایط اعلامی از سوی ستاد مقابله با کرونا به صورت حضوری در واحد دانشگاهی یا غیر حضوری از طریق سامانه‌های آموزشی مورد تایید دانشگاه برگزار شود.

در این شیوه نامه آمده است: آزمون جامع تمامی رشته‌ها در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ از ۱۳ آذر آغاز می‌شود و تا ۳ دی‌ماه با لحاظ کردن پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

گفتنی است، شرکت آن دسته از دانشجویانی که به دلیل تاخیر در برگزاری آزمون زبان موفق به اخذ گواهی قابل قبول نشده اند، در آزمون جامع نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بلامانع است.

انتهای پیام/

منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟