تماس از سراسر کشور

جستجو کردن
Close this search box.

تصمیم حضوری شدن دانشگاه‌ها و امتحانات برعهده شورای آموزش عالی استان

رئیس اتحادیه موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی:

علی آهون منش رئیس اتحادیه موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: وزارت علوم درمورد اخد امتحانات دستور‌های مختلفی را صادر می‌کند و آخرین دستور مربوط به وزیر علوم است؛ اختیار نحوه برگزاری امتحانات به عهده خود دانشگاه‌ها سپرده شد.

او افزود: همچنین دستور دیگری برای شرایط امتحانات دانشگاه‌ها صادر شده است. همه دانشگاه‌های استان‌ها، تابع تصمیمات شورای آموزش عالی استان‌ها هستند. در واقع شورای آموزش عالی در هر استان می‌تواند با توجه به شرایط آن استان تصمیم بگیرد.

رئیس اتحادیه موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی بیان کرد: ما به صورت کلی نمی‌توانیم برای همه استان‌ها تصمیم گیری کنیم و این موضوع به شورای آموزش عالی هر استان سپرده شد و ممکن است این تصمیم برای هر استان با توجه به وضعیت کرونا و ظرفیت کلاس‌ها متفاوت باشد.

آهون منش ادامه داد: البته تلاش ما این است شرایط لازم برای امتحانات حضوری از نظر دستورالعمل‌های بهداشتی، حضور دانشجویان و وضعیت خوابگاه‌ها را فراهم کنیم. البته با توجه به این موضوع که تعداد دانشجویان کارشناسی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی بیشتر است؛ حضور آن‌ها مستلزم تمهیدات خاص در هر استان است.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/

منبع خبر

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟