تماس از سراسر کشور

مشاوره قبولی آزمون وکالت 1401 ، قبولی 100% تضمینی

قطعا شما برای قبولی در هر آزمونی از جمله قبولی آزمون وکالت نیاز به یک برنامه ریزی خواهید داشت، آزمون وکالت نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما باید حتما طبق یک برنامه راهبردی مناسب پیش بروید، تا به خواسته خود، یعنی قبولی صددرصد در آزمون وکالت برسید. بسیاری از افراد وقت زیادی تا آزمون وکالت ندارند، در صورتی که در این بین بسیاری از افراد وقت زیادی تا آزمون وکالت دارند، بنابراین برنامه این دو فرد با یکدیگر متفاوت است. به فردی که وقت زیادی تا آزمون وکالت ندارد، باید برنامه اورژانسی داده شود.

فهرست محتوا
قبولی آزمون وکالت

مشاوره قبولی آزمون وکالت تضمینی

به صورت کلی می توان گفت که مجموعه مشاوره تحصیلی دانش گذار دو نوع خدمت را به افراد ارائه می کند. اول از همه این که شما می توانید کارهای ثبت نام خود را به صورت تمام و کمال به ما بسپارید و نگران چیزی هم نباشید. ما می توانیم با گرفتن مدارک لازم از شما و با هزینه ای ناچیز، به راحتی در تاریخ مقرر شما را در آزمون وکالت ثبت نام کنیم. گفتنی است که ما از تمامی سهمیه های این آزمون اطلاع داریم و قبل از ثبت نام سوال های مربوط به سهمیه را از شما می پرسیم.

بسیاری از افراد تصمیم دارند خودشان در این آزمون ثبت نام کنند. اصلا مشکلی نیست، زیرا شما می توانید در هر جایی که با مشکل مواجه شدید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و یا اینکه به صورت حضوری به موسسه ما مراجعه کنید تا ثبت نام را برای شما تکمیل نمائیم. بنابراین دوستان عزیزی که کار ثبت نامشان را به ما می سپارند اصلا نگران چیزی نباشند، زیرا ما به موقع شما را در آزمون وکالت ثبت نام می نمائیم. اصلا دغدغه ثبت نام در وجود شما آشکار نخواهد شد.

مشاوره قبولی آزمون وکالت
قبولی آزمون وکالت

برنامه ریزی مطالعاتی آزمون وکالت

احتمالا اگر شما قصد دارید که در آزمون وکالت شرکت کنید، باید بدانید که این آزمون رقابت بسیار سختی دارد. مخصوصا این که در سال های اخیر افراد بسیار محدودی را در این آزمون قبول می کنند. بنابراین با توجه به این گفته ها نتیجه می گیریم افراد حتما باید تمام سعی و تلاش خود را بکنند، تا در این آزمون موفقیت لازم را کسب کنند. بهتر است قبل از شروع به خواندن برنامه ریزی کرده و از کتاب های مناسب استفاده کنند، تا وقتشان به بطالت حرام نشود. در مجموعه ما هر فرد برنامه جداگانه ای را دریافت می کند.

ما در مجموعه خود از رتبه برترها کمک گرفته ایم. شما فرض کنید که فردی تمامی این راه ها را رفته و قبلا در آزمون وکالت نمره قبولی را کسب کرده است، قطعا این فرد می تواند به شما کمک شایانی بکند، زیرا خودش قبلا آزمون و خطا ها را انجام داده و الان آماده کمک به افراد دیگر است. اگر شما به مجموعه ما مراجعه کنید، قطعا می توانید از حضور این افراد استفاده کنید. بیشتر اوقات این افراد برای شما برنامه ریزی می کنند. دقت داشته باشید که تمامی برنامه ها با توجه به شرایط فرد و زمان باقی مانده انجام می شود.

ما برنامه های متفاوتی را به داوطلبان ارائه می دهیم. شما می توانید با توجه به شرایط خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. اغلب افرادی که به ما مراجعه می کنند، تفاوت برنامه ها را نمی دانند و در نتیجه سردرگم می شوند. برنامه های ما می تواند روزانه و یا هفتگی باشد. که در این مورد افراد باید هفته ای یک بار به ما مراجعه کنند. گزینه بعدی برنامه های 3 ماهه و 4 ماهه است، که اگر شما فردی خودکار باشید این برنامه ها می تواند به شما کمک کند.

منابع آزمون وکالت 1401

شما قطعا باید از همان ابتدا منابع و کتاب های درست را داشته باشید. زیرا تنها یک منبع اشتباه می تواند شما را سردرگم کرده و وقت شما را به راحتی هدر دهد. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که منابع را درست تهیه کنید، ما در مشاوره های خود منابع درست را معرفی می کنیم. منابعی که صد در صد از آن ها در آزمون وکالت سوال مطرح می شود. بنابراین آن ها را باید جدی بگیرید تا وقت مطالعه شما هدر نرود.

شما برای قبولی آزمون وکالت و درس آیین دادرسی مدنی آزمون مرکز وکلا بهتر است حتما کتاب های قانون شوراهای حل اختلاف مصوب سال ۱۳۹۴، قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب سال ۱۳۹۲، قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶ با اصلاحات بعدی، قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور مدنی مصوب سال ۱۳۷۹ با اصلاحات بعدی، قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی مصوب سال ۱۳۹۴، قانون حمایت خانواده مصوب سال ۱۳۹۱ و آیین نامه اجرایی ماده ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه مصوب سال ۱۳۹۷ را تهیه کنید، قطعا از این کتاب ها در آزمون وکالت سوال مطرح خواهد شد.

مشاوره قبولی آزمون وکالت
منابع آزمون وکالت

همچنین بهتر است برای درس حقوق تجارت آزمون مرکز وکلا از کتاب هایی که نام می بریم استفاده کنید، از قبیل قانون اداره تصفیه ورشکستگی مصوب سال ۱۳۱۸، قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ مصوب سال ۱۳۸۷ با اصلاحات بعدی، لایحه قانونی اصلاح موادی از قانون تجارت مصوب سال ۱۳۴۷، قانون تجارت مصوب سال ۱۳۱۱، قانون بخش تعاون اقتصاد جمهوری اسلامی ایران مصوب سال ۱۳۷۰ با اصلاحات بعدی و قانون صدور چک مصوب سال ۱۳۹۷ این ها کتاب های بسیار قوی ای هستند، که می توانند به شما کمک شایانی کنند، در سال های اخیر هم از آن ها سوال های زیادی طرح شده است.

سخن پایانی

اگر شما فردی هستید که در آینده ای نه چندان دور آزمون وکالت دارید، اصلا استرس به خودتان راه ندهید. با مراجعه به ما می توانید مسیر درست را طی کرده و با مشاوره تحصیلی قبولی آزمون وکالت نمرات لازم را کسب کنید. ما برنامه های متنوعی می توانیم با توجه به شرایطتان به شما ارائه دهیم. همه این برنامه ها با حوصله نوشته شده و برای آن ها وقت صرف می شود. اگر مو به مو به آن ها عمل کنید، قبولی شما را در آزمون وکالت بدون هیچ گونه دردسری تضمین خواهیم کرد.

رتبه قبولی در آزمون وکالت به رتبه سایر شرکت کنندگان در این آزمون بستگی دارد و در هر سال متفاوت است.

ظرفیت پذیرش آزمون وکالت دادگستری در هر استان و شهرستان متفاوت است و به طور معمول در دفترچه ثبت نام هر سال به صورت جداگانه ذکر می شود.

کارنامه آزمون وکالت شامل مواردی نظیر تراز داوطلب، نمره های خام هر درس، رتبه کسب شده در آزمون و مواردی از این قبیل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟