تماس از سراسر کشور

مشاوره قبولی آزمون وکالت 1401 💯 قبولی 100% تضمینی

قطعا شما برای قبولی در هر آزمونی از جمله مشاوره قبولی آزمون وکالت نیاز به یک برنامه ریزی خواهید داشت، آزمون وکالت نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما باید حتما طبق یک برنامه راهبردی مناسب پیش بروید، تا به خواسته خود، یعنی قبولی صددرصد در آزمون وکالت برسید. بسیاری از افراد وقت زیادی تا آزمون وکالت ندارند، در صورتی که در این بین بسیاری از افراد وقت زیادی تا آزمون وکالت دارند، بنابراین برنامه این دو فرد با یکدیگر متفاوت است. به فردی که وقت زیادی ندارد، باید در مشاوره آزمون وکالت برنامه اورژانسی داده شود.

فهرست محتوا
قبولی آزمون وکالت

مشاوره قبولی آزمون وکالت تضمینی

به صورت کلی می توان گفت که مجموعه مشاوره تحصیلی دانش گذار دو نوع خدمت را به افراد ارائه می کند. اول از همه این که شما می توانید کارهای ثبت نام خود را به صورت تمام و کمال به ما بسپارید و نگران چیزی هم نباشید. ما می توانیم با گرفتن مدارک لازم از شما و با هزینه ای ناچیز، به راحتی در تاریخ مقرر شما را در آزمون وکالت ثبت نام کنیم. گفتنی است که ما از تمامی سهمیه های این آزمون اطلاع داریم و قبل از ثبت نام سوال های مربوط به سهمیه را از شما می پرسیم.

بسیاری از افراد تصمیم دارند خودشان در این آزمون ثبت نام کنند. اصلا مشکلی نیست، زیرا شما می توانید در هر جایی که با مشکل مواجه شدید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و از مشاوره آزمون وکالت استفاده کنید و یا اینکه به صورت حضوری به موسسه ما مراجعه کنید تا ثبت نام را برای شما تکمیل نمائیم. بنابراین دوستان عزیزی که کار ثبت نامشان را به ما می سپارند اصلا نگران چیزی نباشند، زیرا ما به موقع شما را در آزمون وکالت ثبت نام می نمائیم. اصلا دغدغه ثبت نام آزمون وکالت در وجود شما آشکار نخواهد شد.

مشاوره آزمون وکالت 1401
قبولی آزمون وکالت

برنامه ریزی مطالعاتی آزمون وکالت دادگستری و قوه قضاییه

احتمالا اگر شما قصد دارید که در آزمون وکالت شرکت کنید، باید بدانید که این آزمون رقابت بسیار سختی دارد. مخصوصا این که در سالهای اخیر افراد بسیار محدودی را در این آزمون قبول می‌کنند. بنابراین با توجه به این گفته‌ها نتیجه می‌گیریم افراد حتما باید تمام سعی و تلاش خود را بکنند، تا در این آزمون موفقیت لازم را کسب کنند. بهتر است قبل از شروع به خواندن برنامه ریزی کرده و از کتاب های مناسب و مشاوره آزمون وکالت استفاده کنند، تا وقتشان به بطالت حرام نشود. در مجموعه ما هر فرد برنامه جداگانه ای را دریافت می کند.

ما در مجموعه خود از رتبه برترها کمک گرفته‌ایم. شما فرض کنید که فردی تمامی این راه ها را رفته و قبلا در آزمون وکالت نمره قبولی را کسب کرده است، قطعا این فرد می تواند به شما کمک شایانی بکند، زیرا خودش قبلا آزمون و خطاها را انجام داده و الان آماده کمک به افراد دیگر است. اگر شما به مجموعه ما مراجعه کنید، قطعا میتوانید از حضور این افراد استفاده کنید. بیشتر اوقات این افراد برای شما برنامه ریزی می‌کنند. دقت داشته باشید که تمامی برنامه ها با توجه به شرایط فرد و زمان باقی مانده انجام می‌شود.

ما در مشاوره آزمون وکالت برنامه های متفاوتی را به داوطلبان ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب کنید. اغلب افرادی که به ما مراجعه می کنند، تفاوت برنامه ها را نمی دانند و در نتیجه سردرگم می شوند. برنامه‌های ما میتواند روزانه و یا هفتگی باشد. که در این مورد افراد باید هفته‌ای یک بار به ما مراجعه کنند. گزینه بعدی برنامه های 3 ماهه و 4 ماهه است، که اگر شما فردی خودکار باشید این برنامه ها می تواند به شما کمک کند.

منابع قبولی آزمون وکالت 1401

شما جهت مشاوره قبولی آزمون وکالت 1401 قطعا باید از همان ابتدا منابع و کتاب های درست را داشته باشید. زیرا تنها یک منبع اشتباه می تواند شما را سردرگم کرده و وقت شما را به راحتی هدر دهد. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که منابع را درست تهیه کنید، ما در مشاوره آزمون وکالت منابع درست را معرفی می کنیم. منابعی که صد در صد از آن ها در آزمون وکالت سوال مطرح می شود. بنابراین آنها را باید جدی بگیرید تا وقت مطالعه شما هدر نرود.

شما برای قبولی آزمون وکالت و درس آیین دادرسی مدنی آزمون مرکز وکلا بهتر است حتما کتابهای قانون شوراهای حل اختلاف مصوب سال ۱۳۹۴، قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب سال ۱۳۹۲، قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶ با اصلاحات بعدی، قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور مدنی مصوب سال ۱۳۷۹ با اصلاحات بعدی، قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی مصوب سال ۱۳۹۴، قانون حمایت خانواده مصوب سال ۱۳۹۱ و آیین نامه اجرایی ماده ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه مصوب سال ۱۳۹۷ را تهیه کنید، قطعا از این کتابها در آزمون وکالت سوال مطرح خواهد شد.

همچنین در مشاوره آزمون وکالت بهتر است برای درس حقوق تجارت آزمون مرکز وکلا از کتابهایی که نام می‌بریم استفاده کنید، از قبیل قانون اداره تصفیه ورشکستگی مصوب سال ۱۳۱۸، قانون اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ مصوب سال ۱۳۸۷ با اصلاحات بعدی، لایحه قانونی اصلاح موادی از قانون تجارت مصوب سال ۱۳۴۷، قانون تجارت مصوب سال ۱۳۱۱، قانون بخش تعاون اقتصاد جمهوری اسلامی ایران مصوب سال ۱۳۷۰ با اصلاحات بعدی و قانون صدور چک مصوب سال ۱۳۹۷ اینها کتاب‌های بسیار قوی‌ای هستند، که می‌توانند به شما کمک شایانی کنند، در سالهای اخیر هم از آن ها سوالهای زیادی طرح شده است.

مشاوره قبولی آزمون وکالت
مشاوره آزمون وکالت 1401

به چه دلیل به مشاوره آزمون وکالت دادگستری نیاز دارم؟

همه داوطلبان آزمون وکالت 1401، کتاب های مطالعاتی زیادی برای آزمون دارند، و با استفاده از این کتاب های مطالعاتی و کتاب کار و تست، در آموزش ها و آزمون های آزمایشی شرکت می کنند، اما نمی دانند چگونه از آن ها به درستی استفاده کنند. مهمتر از همه اینکه، منابع آزمون وکالت 1401 همیشه در اولویت هستند، اما منابع یادگیری نیاز به یک برنامه ریزی و مشاوره برای قبولی در آزمون وکالت دارند. اگر یادگیری منابع همراه با برنامه نباشد، فرد با مطالعه منابع متعدد ناکارآمد به شکست می خورد.

خیلی از داوطلبانی هستند که سال ها در آزمون شرکت کرده اند اما نمی دانند نقاط ضعفشان کجاست و به همین دلیل قبول نمی شوند. در اینجا می توانید حضور یک راهنما و مشاوره آزمون وکالت را احساس کنید که در مورد قبولی در آزمون وکالت دادگستری 1401 مشاوره می دهد و داوطلب را در مسیر درست راهنمایی می کند. برای این منظور در موسسه دانش گذار ، شریک و راهنمای شما هستیم و با برنامه ریزی موثر، مشاوره و پشتیبانی عالی، شما را برای رسیدن به اهداف امتحانی تان راهنمایی می کنیم.

به کدام مشاور آزمون وکالت می توان اعتماد کرد؟

این یک تصور غلط است که هرکس در آزمون های وکالت سابق نمره خوبی کسب کرده باشد، می تواند مشاور خوب آزمون وکالت 1401 باشد. مشاور خوب کسی است که سال ها افراد زیادی را در این مسیر راهنمایی کرده و بارها مسیر مشاوره امتحانی را طی کرده و با چندین داوطلب تعامل داشته و نیازها و مشکلات و نقاط قوت و ضعف همه را می شناسد، نه اینکه فقط به فکر خودش بوده باشد.

اخیراً افرادی با دزدیدن جملات انگیزشی و برخی تصاویر خارج از صفحه از فضای مجازی و ترکیب آن ها، خود را مشاوره آزمون وکالت کرده اند. حقیقت این است که حتی اگر آنچه این افراد می گویند مال خودشان باشد و درست باشد، قبول آن برای شما کافی نیست. ایجاد انگیزه و انرژی مثبت از جمله وظایف مشاور آزمون وکالت است. اگر داوطلبی راه درست را نداند، انگیزه بالا به تنهایی باعث موفقیت او نمی شود.

مشاوره آزمون وکالت در موسسه دانش گذار تنها در زمینه آموزش و انگیزه نیست، بلکه راه ها و روش های یادگیری و رفع نقاط ضعف، مدیریت استرس، افزایش سرعت یادگیری، تست زنی، نحوه مدیریت زمان آزمون، نحوه قبولی در آزمون وکالت نیز می باشد.

سخن پایانی

اگر شما فردی هستید که در آینده ای نه چندان دور آزمون وکالت دارید، اصلا استرس به خودتان راه ندهید. با مراجعه به ما می توانید مسیر درست را طی کرده و با مشاوره قبولی آزمون وکالت 1401 نمرات لازم را کسب کنید. ما برنامه های متنوعی می توانیم با توجه به شرایطتان به شما ارائه دهیم. همه این برنامه ها با حوصله نوشته شده و برای آن ها وقت صرف می شود. اگر مو به مو به آن ها عمل کنید، قبولی شما با مشاوره آزمون وکالت بدون هیچ گونه دردسری تضمین خواهیم کرد.

سوالات متداول

کمک گرفتن از یک مشاور آزمون وکالت به عنوان راهنما و فردی که تجربه زیادی در فرآیندهای حقوقی دارد، بسیار مهم و ضروری است. مشاور باید دانش و تجربه مشاوره ای در این زمینه داشته باشد. صرف گذراندن امتحانات یا داشتن رتبه بالا نمی تواند یک فرد را مشاور خوبی کند. گرفتن نظرات افرادی که این مسیر را نرفته اند و یا تجربه مشاوره آزمون وکالت ندارند، حتی اگر آن فرد استاد حقوق دانشگاه باشد، توصیه نمی شود.

برای موفقیت و قبولی در آزمون وکالت 1401 باید به درستی مطالعه کنید تا بتوانید مراحل زیر را طی کنید:
 1. انتخاب منابع مطالعاتی مناسب برای آزمون وکالت.
 2. مهارت های آزمون را با خواندن نکات و کتاب های تست تقویت کنید.
 3. مطالعه قوانین آزمون
 4. زمان و ریتم مناسب تمرین را داشته باشید.
 5. استفاده از خلاصه مطالب
 6. از برنامه ریزی، برنامه امتحانی و مشاوره آزمون وکالت بهره ببرید.

رتبه قبولی در آزمون وکالت به رتبه سایر شرکت کنندگان در این آزمون بستگی دارد و در هر سال متفاوت است.

ظرفیت پذیرش آزمون وکالت دادگستری در هر استان و شهرستان متفاوت است و به طور معمول در دفترچه ثبت نام هر سال به صورت جداگانه ذکر می شود.

کارنامه آزمون وکالت شامل مواردی نظیر تراز داوطلب، نمره های خام هر درس، رتبه کسب شده در آزمون و مواردی از این قبیل می باشد.

2 پاسخ

  1. سلام روزتون بخیر
   آزمون وکالت دادگستری 1401 در زمستان برگزار خواهد شد. در طی اطلاعیه های بعدی، تاریخ دقیق آن منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان مشاوره تحصیلی دانش گذار در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند
👋 سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟